Podvodníci na Bazos

podvodnici na bazos.czStalo se vám, že jste byli na Bazoši podvedeni? Máte nějakou špatnou zkušenost s prodejem nebo nákupem věcí přes Bazoš? Podělte se o ni v komentářích a upozorněte ostatní uživatele na podvodníky a nespolehlivé obchodníky.

Spojte své síly a nenechte si nic líbit. Podvodníci jsou a budou. Čtěte recenze a komentáře od lidí, kteří podvod zaznamenali. Je dost pravděpodobné, že stejný podvodník může prodávat a podvádět lidi i na dalších inzertních serverech. Mezi ty nejznámější a nejrozšířenější patří:

313
Svůj názor můžete vyjádřit v diskuzi

161 Comment threads
152 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
219 Comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené

Podvodník!!! Jméno: Martin Nosek Telefon: 728611335, Stále vypnutý, nelze se dovolat!!! matin.n@email.cz Inzerát č. 106765473, Apple iPhone 6S 64GB Rose Gold. Pan píše velice seriózně a tak jsem od něj tedy telefon koupila, zaplatila jsem, potvrdil dokonce přijetí platby…,ale… Přišlo mi to pak divné a tak jsem jako další zájemce z druhého emailu na inzerát odpověděla, a pán napsal úplně stejně, to co před tím, nenapsal, že už je mobil prodány a nabízel mi ho klidně dál…a poslal dokonce číslo účtu, kam mu mám poslat peníze, číslo účtu ale bylo jiné, než to první na které už jsem peníze poslala.… Číst vice »

P.V.

Dobrý den,
mám stejnou zkušenost. Už jste podala trestní oznámení?
Budu to nyní také řešit

Jakub

Stejný problém, můj e-mail: jakub.bolf1999@seznam.cz

Ilona

Podali..č.j KRPT – 234184 – 1/př- 2019-070722

S.G.

Dobrý den, mám stejnou zkušenost, jen email byl jiný mart1n3cz@seznam.cz. Trestní oznámení také budu podávat.

Jakub

Stejný problém, můj e-mail: jakub.bolf1999@seznam.cz

S.G.

Použil toto číslo účtu.

S.G.

1873729014/3030

Matěj Rus

bohužel jsem se dříve nepodíval… taky mě okradl…

M.

Dobrý den, mohla by jste mi prosím napsat jak obchod dopadnul, obdržela jste nakonec zboží které jste objednala nebo s vámi obchodník nekomunikuje. Obávám se, že sem mu také naletěl. Předem děkuji za odpověď.

Jakub

Stejný problém, můj e-mail: jakub.bolf1999@seznam.cz

Martin

Vypadá to, že jsem pánovi před pár dny taky náležel. Vše co píšete jsme měl naprosto shodné. Napsal jsme mu z druhého mailu a taky mi poslal svoji fotku a OP. Už jste ho nahlásila? Vyřešilo se to nějak?

R. N.

mohla byste se mi ozvat prosím, syn má asi stejnou zkušenost.

Martin

Komunikoval se mnou přes mail fotografiemn@seznam.cz
Číslo účtu je už v odpovědích uvedono.
Obchod nedopadl. Poslal jsme peníze a přestal komunikovat.

Martin

Dobrý den,
můžete mi poslat více info o Vašem případu, případně zdali jste podal TO?

Díky

J.Ž.

Prosím všechny podvedené, aby vše co nejdříve oznámili na policii a napsali sem číslo účtu, na který jste peníze posílali. Případně toto číslo účtu nahlašte své bance. Žádám vás, aby jste jednali rychle. Čím dříve tento případ začne policie prošetřovat, tím vyšší je šance, že bude pachatel dopaden a peníze se vám vrátí.

Z. K.

Dobrý den, volala jsem na policii v Brně, tam mi bylo doporučeno, abych zde v diskuzi pozjišťovala na jakých policejních útvarech byl podvod spáchaný touto osobou nahlášen, má-li totiž případ už nějaké jednací číslo, urychlí to shromažďování důkazů a jeho vyřešení.
Prosím tedy ty, kteří už oznámení provedli, aby sem napsali na jaké pobočce policie tak učinili. Děkuji

Martin

Dobrý den, dnes jsem podal Okresnímu státnímu zastupitelství v HK TO na osobu, která se vydávala za Martina Noska, poslala mi foto OP, svou selfie vč. OP a komunikovala z emailu fotografiemn@seznam.cz. Prosím, pokud máte již č.j. pošlete mi info na martin.liska01@gmail.com Děkuji

JL

Dobry den, něco nového? Ty fotky mne přesvědčili, ověřil jsem platnost OP, věřil jsem ze je to v pořádku a taktéž jsem poslal peníze ☹️ Naprosto stejný text jako nize.

Honza

Dobry den, dnes jdu na policii, mate prosím nekdo podané TO, abych případně uvedl do spisu co dalšího se řeší? Děkuji JL

david

1891964018/3030
Taky jsem naletěl na inzerát, zítra jdu na policii.

Anonym

Podvodník je stále aktivní, tentokrát pod mailem martinak90@email.cz Jméno používá stejné.
Před více jak rokem jsem stejného pachatele nahlašoval na policii, strávil jsem nad tím dost času, vypovídal jsem atd. Prý se případ už nějakou dobu řeší, ale viditelně nevyřešil, když vidím tolik nových případů… Je to dost smutný, je vidět, že policie je na tohle asi krátká nebo já nevím… Ten podvodník dokonce používá stejný úvodní text, v tom je vidět, že je naprosto v klidu…

https://mobil.bazos.cz/inzerat/107656151/Apple-Watch-4-Space-Gray-Aluminum.php

Josef

Dobrý den,
taky jsem naletěl , poslal 5000,- tím komunikace ustala. Prosím kontaktujte mě, připojím se k trestnímu oznámení.

Josef

Dobrý den, prosím kontaktujte mě . Děkuji

HELVET

Dobrý den, úplně stejná zkušenost, jsem lehčí o 4900,-Kč za tyto super hodinky. Rád se připojím k trestnímu oznámení. Email: helvet@seznam.cz. Zasláno na účet 1885544017/3030

Mates

Dobry den, jedná se o hodinky apple?

Filip Mokroš

Já jsem zase lehčí o 12000,-Kč za iPhone x.

dylan

Narazil jsem taky na inzerát na iphone X za 12 000 od ,, roman71j@email.cz ,, tel: 775992518 České Budějovice , myslite že to je totéž ?

Petr

mám stejný problém, stejný kontakt.. máte o něm nějaké info? petr.nemec5@gmail.com
Díky

Denisa Dolezalova

Vrátilo se vám to ? Nebo jak jste to vyřešil ? Mám dost podobný problém .

Jan Popelár

Dobry den take jsem naletel na stejny inzerat mate uz TO? Pripojil bych se ke stejnemu aby to slo rychleji. Nebo mate info od policie ?

Anon
Jakub

Dobrý den, nejspíše jsem také naletěl. Pokud je nás tedy víc, kontaktujte mě na e-mail: jakub.bolf1999@seznam.cz, ať mam nějaké bližší informace, děkuji.

Jan

Dobrý den,
mám stejnou zkušenost, poslal občanku, řidičák, jak drží v ruce občanku a dokonce paragon z Alzy s nabízeným produktem, který má být ještě v záruce. (na paragonu souhlasí jméno i adresa z občanky). Na účet jsem mu poslal 3700 poté veškerá komunikace přestala.

Jméno : Martin Nosek , e-mail : martinus90@email.cz , číslo účtu : 1885561028/3030 , telefon : 731638774
tohle je také on : https://cz.linkedin.com/in/martin-nosek-4348b9172?trk=people-guest_profile-result-card_result-card_full-click

můj e-mail: Johny113@seznam.cz

Martin

Pán se zase snaží ikradat. Zák se nenechte!
https://foto.bazos.cz/inzerat/107895126/DJI-Spark-Fly-More-Combo.php

Dita Dimiděnková

Dobrý den. Taky jsem se bohužel stala obětí. Komunikoval přes email farmacoin@seznam.cz číslo účtu 1891964018/3030. Jednalo se o nintendo switch, o 3700kč. Poslal občanku, účtenku, atd. Bohužel jsem si ho ověřila pozdě.

Honza

kdo byl už na policii, prosím napište jan.grygar2@gmail.com

Lucie

Dobrý den,
stejný problém, stejný šmejd…
Martin Nosek, velmi seriózní jednání, na e-mail poslal fotku s občanským průkazem, doklad o koupi.
Taky jsem poslala peníze na účet, za iPhone Apple 6S.

Dita

Měla jsem štěstí, že jsem si téhle diskuse všimla brzo. Pánovi jsem poslala peníze, ale po pročtení téhle diskuse (cca 15 minut) jsem mu psala, že se píše, že je podvodník a že chci své peníze zpět. Pan nejspíš dělal, že neví o čem to mluvím, ale peníze jsem bez odpovědi dostala po dvou dnech zpět.

Martin

Dobrý den, dala by jste sem prosím odkaz inzerátu, nebo mail, ze kterého komunikoval?

Dita

Odkaz inzeratu nemam, ale email měl farmacoin@seznam.cz

Štěpán Moucha

Dobrý den, stalo se mi to samé v červenci ,jak popisujete níže.
Půjdu tedy na policii

Sky

Děkuji za info, sice jsem neměl v plánu posílat peníze předem ať by poslal co chtěl, ale takhle aspoň vím, že nemá smysl s ním dále ztrácet čas. Úplně stejný průběh jako se tady píše, nabízel doklad o koupi na Alze. Když jsem požádal o osobní převzetí, tak napsal, že zboží musí prodat okamžitě a že bych mohl zvážit poštu, že mi pošle ofocené doklady atd. Jméno stejné Martin Nosek, mail nový army.sberatel@email.cz . Inzerát už bohužel stihl stáhnout. Maily: Dobrý večer, mám jednoho vážnějšího zájemce nicméně komunikuje příliš pomalu, za předpokladu rychlého jednání se tedy na prodeji můžeme domluvit… Číst vice »

M.

Stalo se mi úplně to samé

Tomáš Zahradník

Taky se mi stalo to samé, pokud někdo bude mít více informací jsem dostupný na niggy@email.cz. Díky.

Pet

Stejný případ před několika dny, identická e-mailová komunikace + fotka OP, řidičák, selfíčko s držící OP před sebou, doklad z Alza.cz, kde je jako zákazník uvedené jméno z občanky. Podvodník tentokrát vystupuje pod jménem Šárka Brejšová, která skutečně existuje, s podvody však nemá nic společného – doklady jí byly ukradeny, nahlášeno na PČR, jsem s ní v kontaktu (dle jejích slov jsem v tuto chvíli už druhý člověk, který se jí ozval, že byl na její jméno okraden). Podvodník na Bazoši uvádí jako kontaktní e-mail sarkabrejsova@seznam.cz, účet, kam byly peníz poslány je 6891617 / 3500, prodávané zboží: konzole PS4.

Radka Křenková

Stejná zkušenost. Nachytala jsem se na izerát „Apple iPhone 11 Pro Max 256GB – Midnight-Green“ (99535514) na sbazaru. Stejně napsaný email jen to nebyl pan Nosek, ale Šárka Brejšová a přišli jsme o 16 800Kč.

Petr B

Včera jsem podal trestní oznámení – 11.900Kč (Šárka Brejšová) poslal svoji fotku i s občankou v dobré kvalitě.

Petr B

Na SBazaru

Michal N.

Stejný scénář – 13500
Trestní oznámení bylo na jakého pachatele?

Lukáš Vaněček

Řešili jste nějak? Mám stejnou zkušenost

Alex

Taky s ní/s ním komunikuji,teď prodává samsung note 10…

Michal N.

Na inzerát jsem taktéž odpověděl. Bohužel peníze jsem odeslal. Figurující email saarkabrejsova@seznam.cz

Vladimír Müller

No a já naletěl a jsem chudší o 13650 kč

Michal N.

Podal jste trestní oznámení?
Zájem o společnou žalobu?

Michal N.

Kdokoliv má zájem o společnou žalobu, nechť se ozve.
Trestní oznámení budu teprve podávat – pokud jste již někdo podával, mohu spojit.

Email, který byl při podvodu použit: saarkabrejsova@seznam.cz
Číslo účtu, které bylo při podvodu použito: 292053410/0300

Vladimír Müller

Můžu se připojit?

Vladimír Müller

Chci se přidat!mullda@centrum.cz

Petr B

24.1.2020 jsem podal trestní oznámení: sarka.brejsova@seznam.cz Č.j. KRPE-7675-1/TČ-2020-170313
borpetr@centrum.cz

Radka Křenková

Stejná zkušenost. Nachytala jsem se na izerát „Apple iPhone 11 Pro Max 256GB – Midnight-Green“ (99535514) na sbazaru. Stejně napsaný email jen to nebyl pan Nosek, ale Šárka Brejšová a přišli jsme o 16 800Kč.

Miroslav Kořínek

Pán je nyní paní ale obchoduje dále 😀 Dnešní email: Dobré ráno, mám jednoho vážnějšího zájemce nicméně komunikuje příliš pomalu, za předpokladu rychlého jednání se tedy na prodeji můžeme domluvit společně. Konzole je samozřejmě v plně funkčním stavu a nenese žádné známky opotřebení (škrábance či oděrky). Konzole bude v záruční lhůtě ještě po dobu 20-ti měsíců a v budoucnu lze v případě potřeby uplatnit u společnosti Alza. Společně s Nintendem prodávám vše co společně s touto herní konzolí nabízí běžní autorizovaní prodejci např. v kamených prodejnách + 3ks her (Super Mario: Odyssey, Zelda, Super Smash Bros). Na finance z prodeje… Číst vice »

Dobrý den, tak já mám bohužel stejnou zkušenost a nepřečetl jsem si tuto diskuzi dříve, takže jsem chudší o 3600 Kč. Také jsem dostal ofocený OP+ŘP+doklad o koupi na jméno Lucie Froňková. email: fronkys@email.cz Dobré ráno, mám jednoho vážnějšího zájemce nicméně komunikuje příliš pomalu, za předpokladu rychlého jednání se tedy na prodeji můžeme domluvit společně. Konzole je samozřejmě v plně funkčním stavu a nenese žádné známky opotřebení (škrábance či oděrky). Konzole bude v záruční lhůtě ještě po dobu 20-ti měsíců a v budoucnu lze v případě potřeby uplatnit u společnosti Alza. Společně s Nintendem prodávám vše co společně s touto… Číst vice »

Tom

Hlásím nový případ. Pán nabízel iPhone X, Space Gray 64 GB za 13.000 Kč (inzerát už smazal). Poslal mi doklad z Alzy, fotku OP, ŘP, sebe s OP. Hrozně si zakládal na fér jednání. Cena mi byla dost podezřelá, tak jsem si googlil vše možné o tomto pánovi, až jsem zadal “Martin Nosek podvodník” a vyjelo mi tohle vlákno, takže díky za upozornění.

Věřím, že tohle pomůže i dalším lidem.

Jinak komunikoval z mailu luxury.martinek@seznam.cz

Radka Křenková

Stejná zkušenost. Nachytala jsem se na izerát „Apple iPhone 11 Pro Max 256GB – Midnight-Green“ (99535514) na sbazaru. Stejně napsaný email jen to nebyl pan Nosek, ale Šárka Brejšová a přišli jsme o 16 800Kč.

M.

Dobrý den, také jsem byl podveden. Zloděj si říká Martin Nosek a jeho email je army.sberatel@email.cz
Poslal jsem mu 4000CZK v domnění že mi pošle Nintendo switch. Jeho banka je 1905993013/3030

Jan Sábl

Dobrý den, taktéž jsem měl lépe hledat…….takže posláno 4100Kč na účet 102279313/2250 za Nintendo switch, email podvodníka montaze.bazeny@seznam.cz. Opět slušné jednání, poslána fotka s OP, detail OP a ŘP a doklad z Alzy. Již několik dní bez komunikace. Podám tedy trestní oznámení. Již jednou jsem řešil stejný případ s koupí notebooku a po cca dvou letech mám zpět alespoň polovinu částky. Takže řešit podvodníka má smysl!
Máte někdo číslo jednací, nebo nějaké podrobnosti k případu?
děkuji
jan.sabl@seznam.cz

Marek Vlček

Dobrý den, jen dotaz zkoušel jste někdo přes banku vymáhat částku zpět? Děkuji za odpověď Vlček Marek

Vlastimil Mancl

Dobrý den,

Banka by vám pomohla jenom v momentě pokud by jste zadal špatné číslo účtu, které by bylo neplatné. Pokud je již po splatnosti platebního příkazu, tak to banka řeší nejprve cestou že kontaktuje majitele účtu. Jenže jak asi tušíte, tak v tomhle případě nebude majitel pravděpodobně moc dobře komunikovat.

Matěj

A bylo u fotky ja drží OP v ruce vidět číslo OP i jeho obličej? 🙂

Marek Vlček

Je to vidět, sice trochu rozmazané ale vidět je

Pet

To samé u mě, jako celek působí fotky autenticky (OP, řidičák, doklad z Alza.cz). Když jsem pak kontrolovala selfíčko s držící občankou, poznáte, že jde o fotomontáž, ale na první pohled nikoliv. Navíc nemáte důvod extra zkoumat každý detail, když celková komunikace vyznívá pozitivně, v podstatně ani žádné tlačení na pilu. U mě vystupoval podvodník pod jménem Šárka Brejšová (té však byly doklady ukradeny).

Pavel

Dobrý den,
Mám stejný problém. Komunikoval se mnou přes e-mail:
sberatel.filatelista@seznam.cz
Jméno: Martin Nosek
Prodával Apple Watch 4 44mm Space Gray. Jednání stejné, jako popisujete. Poslal foto dokladu, OP, ŘP, selfie s OP v ruce.
Poslal jsem mu částku ve výši 4900Kč na účet: 1935874015/3030
Zboží měl odeslat předevčírem. Nicméně, včera mi nic nepřišlo, psal jsem u e-mail, ať mi pošle sledovací číslo zásilky, ale přestal komunikovat.

Ještě nikdy před tím jsem trestní oznámení nepodával, tudíž nevím, co a jak. Takže, pokud již někdo trestní oznámení na tuhle osobu podal, rád bych se přidal.
Můj e-mail: paja.rajchrt@seznam.cz

verca

Naprosto stejná zkušenost, použil toto č. účtu 1941128019/3030 a tento email luxury.mart4s@seznam.cz

Martin
Petr Svoboda

Děkujeme.

Daniela

Pozor na toto číslo účtu 1029439898/6100, jméno Katka Horvátová, Ústí. Koupila jsem si imaginární knihy o Harry Potterovi. Myslím, že paní měla mnoho inzerátů. Každopádně tel. číslo u inzerátu nefunguje. Do doby než jsem odeslala peníze, komunikovala velice pružně.

Mildas

Také mám tento problém, volala mi i policie, že mám podat vysvětlení. Policii předám všechny komunikace a uvidíme, kam se to bude dále unášet.

J......

Pod jménem Terka ze mě vylákala 600,- kč na vstupenky, které mi pak už neposlala. Přestala ihned komunikovat. Číslo telefonu 730934853 číslo účtu 2031915173/0800 Půjdu na policii. Tohle jí nedaruju. Pokud je Vas vic, urcite to nenechtejte byt jen tak a zajdete tam taky. Určitě podvedla víc lidi. Do 5.000 jde o přestupek, který ale policie musí i tak řešit. Nad 5000 jde o trestný čin se sazbou 2 roky… V kontaktu na sebe uvádím neexistující telefon. Hodně štěstí!

Iva

Mam cerstvou zkusenost s podvodnikem, ktery nabizi Fenixovy slzy k lecbe rakoviny. Jmenuje se Michal Jerabek tel. 722344069. Trestni oznameni podano. Skoda nad 5000 a jsou dalsi poskozeni. Takze pozor!!!

Jiřina

Dobrý den paní Ivo,
já už podala také trestní oznámení, u nás okradl umírající maminku oo 2500,-. Můžete mě prosím kontaktovat na email orage@seznam.cz , abych informovala polici a spojili to, dostanou se tak k jeho účtu. Jinak pan Jeřábek to není, ten ztratil v květnu kreditový telefon, a bohužel tenhle šmejd ho používá.

Děkuji

Iva

Jsem si jista, ze je to Michal Jeřábek s timto telefonem. Je v podmince, prispevkovou organizaci pac okradl cca o 200 tis. Pod jeho jmenem ho najdete i na fb (poznavaci znameni dredy a infantilni bryle). Pripad je vysetrovan ve Vsetine.

Iva

Telefon: 721 365 125 a pozor zacal pouzivat jine telef. cislo!!!!! Michal Jeřábek Praha, laka penize predem za Fenixovy slzy, ktere ovsem neposle a pak uz nereaguje ani na tel ani sms.

Jakub

Pozor na podvodníka vystupující pod jménem Kašparová:

https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=0&telefon=602637626&jmeno=Kasparova

Číslo bankovního účtu: 3179793103/0800
Telefonní číslo podvodníka je: 602637626

Žádné zboží neodesílá a po zaslání peněz na účet nereaguje na zprávy. Pokud vás také podvedla, na nic nečekejte a ihned podejte trestní oznámení na Policii ČR.

Kateřina

Muzu se zeptat, zda jste podal trestni oznameni a zda se k nemu mohu pridat? Dekuji, kdyztak napište na mail

Mario

Další podvodnice
Adéla Smilovská
Telefon 735030015
Číslo účtu 1027315429/6100
Poslal jsem 1260kc a nic mi neposlala.
Na emaily neodpovida.telefony nebere.

Petr

Dobry den, v pondeli sem blbec vlozil na ucet Jana molnarova 2700kc.Ucet veden u Fio banky 2001695173/2010.Objednaval sem Huawei nova 3.No,zdala se mi podezrela cena, ale presto sem byl tak blbej a penize vlozil. Pani nebo cert vi, kdo to je. Potvrdila prijeti platby cca v 13.10hod a, ze jde okamzite balicek poslat. Samozrejme nic neprislo. Nereaguje na emaily a tel. 774665413 hlasi s volanym cislem se nelze spojit. Bud je odpojene nebo nedostupne. Pani nebo kdo to byl nabizel(a) jeste hodinky Huawei watch a set-to-box O2 Tv. Dneska inzeraty smazany……

Jarka

Podvodník na Bazoši nabízel, mj. poukázky Flexi pass (a patrně nabízí dále), po zaslání peněz nekomunikuje. Inzeráty rychle zadává, rychle maže, telefony různé (patrně z předplacené karty), místa různá. Účet u České spořitelny 308….123/0800. Vypadá to ale, že má účtů více a nejsou na jeho jméno, ale všechny u České spořitelny, kde je těžké zjistit majitele účtu a při odesílání přes internetbanking se Vám nezobrazí název účtu, tuším, že ani při odesílání – přijímání plateb z účtů v rámci České spořitelny a tato banka má hodně bankomatů. Takže výběr banky není náhodný . E-maily používá různé a k jednomu inzerátu… Číst vice »

maro

Dobrý den, na mě vytáhl stejný mail

Zdenka

Dobrý den, pozor na podvodníka Terezu komunikující pod telefonním číslem +420 703 531 419. Neposílejte nic na účet 217409405/0600. Pokud máte podobné zkušenosti, ozvěte se mi na mail.

V. S.

Dobry den, ja take… Mail jste neuvedla, prosim pridejte…

S timto cislem mam stejne zkusenosti, penize jsem zaslal na stejne cislo uctu a prodavajici “Lucie” prestala nahle komunikovat a od te doby cekam! Doporucuji nic neposilat na tento ucet!!! Michal

Zdenka

Prodávající vystupuje jako Tereza, Lucie, Radek, Milan, nicméně pořád stejný šmejd. My jsme podali trestní oznámení, pravděpodobně se jedná o větší případ. Můj mail je hemda@seznam.cz.

Honza

Richard Janulek-Karvina (mizerov)PODVODNIK S AUTAMA.koupil jsem vůz od něho pri nebourani atd… Teď po kontrole v servisu jedná velká katastrofa poskládané z několik kusů.A minimálně 2x po bouračke…Mechanik nechápal jak mohlo udělat technickou

Karel

Ano mam s ním taký istý problém.Telefon nezvedá.a auto k:o.Penize fuč😟

Václav

Určitě s ním nekomunikujte.Ja koupil od něho a nanic…nemůžu doporučit.Prodaval pod jménem Jan Richard.Zistil jsem až později co je zač, samozřejmě bouračka a stočený tachometr..

Mari

Richard Janulek jsem dalsi podvedenou, podano trestní oznámení. Kdo se připojí prosím napište na email mkaizarova@seznam.cz

tomas

Zdravim chci podat hromadnou zalobu na toho to člověka kontaktujte mě prosim 733446000

Jiří

Chtěl bych upozornit na podvodnici/podvodníka vystupující na Bazos.cz pod e-mailem janavranovaaaaa@seznam.cz a telefonním číslem 733427367.
Na uvedený účet 4047492063/0800 jsem poslal peníze za figurky, které jsem už samozřejmě neviděl, dotyčný vzápětí e-mailovou schránku zrušil, telefon je nedostupný.
Prosím o radu, jak postupovat.

Michaela

Podat trestné oznámení. Je nás více kdo je podvedeny

Michaela

Budu podávat to. Je víc podvedenych chcete se připojit?

Pavel

Posílal jsem na stejný účet peníze za želvu. Inzerát byl na SBazar, e-mail: olinaa879@seznam.cz. Po odeslání peněz komunikace ustala a na internetu jsem si všimnul, že nejsem jediný, kdo naletěl. Očividně jde tedy o stejného podvodníka. Jak se mohu přidat k podání trestního oznámení?

Zdenka Weinerová

Připojím se taky

Vera

Na stejny ucet jsem zaslala penize za inzerovane knihy, dotycna vystupovala na SBazar, e-mail: olinaa879@seznam.cz. Trestni oznameni jsem podala elektronicky na adresu epodatelna.policie@pcr.cz. Cim vice poskozenych oznameni poda, tim vetsi pravdepodobnost, ze podvodnice okrade dasi osoby.

Jana

Dobrý den, také jsem naletěla, ale na sbazaru. Stejné číslo účtu.. Knížka Dobrou noc od Walta Disneyho. Škoda 430,-

Podvedený

Dobrý den, taky jsem naletěl. Škoda přes tisíc korun. Vystupovala pod falešným jménem Jakubcová a vystavovala Sony Vaio notebook, perský koberec a Digitální fotoaparát – zrcadlovka (model Nikon D5300). Udala telefonní číslo 702327791 a email beajakubcova@seznam.cz Bankovní účet 4047492063/0800 jméno Petra Doubková zatím neověřeno, jestli je pravé.
Prosím všechny, ať se mi ozvou na nově založené schránce 4047492063@email.cz. Snažím se najít všechny poškozené pro společné podání trestního oznámení.

Dobrý den, pozor na podvodnici na Bazos.cz paní Světlanu Bergerovou, Pardubice, tel.: 606187139.

Koupil jsem od ní naprosto nefunkční termostatickou sprchovou baterii. V inzerátu bylo, že je málo používaná. Po tel. kontaktování se mi vysmála, že je to bazar bez záruky, že jsem zboží viděl a že vlastně zboží ani není její, ale její kamarádky, která právě odjela na dlouhý čas pryč….

Vita

pozor podezrely pan na bazosi krho mail alfa159dlouhy@post.cz
Nabizel mi kola na auto za 8 000, chtel mi je poslat postou a podtovne predem, vymluva ze porad pracuje a nema cas, fotografie kol co mi poslal jsem jeste ten vecer nasel na FB Skoda RS klubu inzerat z roku 2017. takze bacha. Mejte se

Petr Tošnar

Dobrý den.
Žádám Vás o pomoc.
Cokoli hlaste na POLICII : Tomuto člověku Kryštof Milec, email krystofmilecunreal@gmail.com
Číslo účtu 3211853824/6800
Jsem zaslal 4650 Kč za grafickou kartu a . . . nic
Trestní oznámení jsem podal na Policii ČR pod číslem KRPS-209867-1/PŘ-2019-010410

DĚKUJU
Petr Tošnar

Auto je v Německu nikoliv v Praze.Myslím,že vozidlo vůbec nevlastní.Je to Němec,používá překladač,tudíž věty nedávají přesný smysl. Začne s básničkou,musím auto prodat mimo Německo,chci Teslu a pro vyřízení všech bonusu ke koupi Tesly není možno auto v Německu prodat.Dopravní společnost zařídí vše,převoz,dokumenty,atd.Vše platím já,atd.Známý mi řekl,že je to typický vzorec podvodu,požádá mě o nějaké konkrétní údaje o mé osobě,adresa,telefon,jméno,atd.Tak se taky stalo.Napřed prý zaplatím málo,pak víc pak nejvíc a auto neuvidím.Poradil mi,ať sdělím,že pro auto mohu dojet sám,dokumenty vyřešíme na místě,auto odvezu do ČR a bude tudíž prodáno mimo Německo.Po sdělení této informace se jinak velice ochotný a komunikativní cizinec… Číst vice »

Tomas

Ked som balik odosielal necakal som ze to dopadne tak ze si dotycny zasielku nevyzdvihne. Motanice kazdy den, neodpoveda na mail, telefon raz zdvihol odvtedy neodpoveda ani na ten. Na roznych forach je evidovany ako špekulant a podvodnik. Vyhybajte sa oblukom osobe menom Roman Kurecaj zo Zamberku , r.kurecaj@seznam.cz jeho email. Teraz musim cakat pokial mi dobierka nebude vratena postou. . .(karma si ta najde…)

Tomas

Ked som balik odosielal necakal som ze to dopadne tak ze si dotycny zasielku nevyzdvihne. Motanice kazdy den, neodpoveda na mail, telefon raz zdvihol odvtedy neodpoveda ani na ten. Na roznych forach je evidovany ako špekulant, a podvodnik. Vyhybajte sa oblukom osobe menom Roman Kurečaj zo Zamberku , r.kurecaj@seznam.cz jeho email. Teraz musim cakat pokial mi dobierka nebude vratena postou. . ., je to vraj znama osoba, na poste ma takto mnozstvo balikov….(karma si ta najde…)

Jan Kupský

Aktualizace: Opravdová Šárka Brejšová s tím nemá nic společného, ukradli jí doklady.
Jan Kupský ml.

Radka Křenková

Na Sbazaru opět pod jménem Šárka Brejšová podvádí. Právě jsem přišla o 16 800Kč za iphone 🙁
Jdu podat trestní oznámení

Jiřina Svobodová

Na Sbazaru znovu jménem Šarka Brejšová podvádí. Naletěla jsem. Telefon Galaxy Note8. email: sarka.brejsova@email.cz

Pet

Ještě sem napíšu text komunikace, podle mě podvodník, který v e-mailové komunikaci přikládá jako důkaz důvěryhodnosti fotku OP, řidičáku, selfíčko s držící občankou (fotomontáž!) a doklad o koupi zboží, o které máte zájem, používá velmi podobné věty. Znovu podotýkám, že doklady jsou obvykle ukradené, když jsem mluvila se skutečnou Šárkou Brejšovou, říkala, že doklady ztratila, hlásila na PČR, druhý den jí je však donesl nějaký pán s tím, že je našel na lavičce. No, počtěte si, pokud s Vámi bude prodejce podobným způsobem komunikovat, zbystřete! Komunikace začíná dole, nahoře je poslední odpověď. Dobrý večer a děkuji za odpověď. Zítra jsem… Číst vice »

Radka Křenková

Vstoupit do diskuze…

Max

Znovu pod novou identitou.
Pozor na podvodníka vystupujícího pod jménem Petra Stoklasová, petrastoklasova@yandex.com, telefon 723420178, číslu účtu 1029440047/6100

Pavla Novotná

Znovu pod identitou Jana Petrová, tel.č. 778249560, email: janapetrova89@yandex.com, číslo účtu 1029440047/6100. Sháním lidi na podání hromadného trestního oznámení, můj email. novotpa@post.cz

Honza

Dobrý den, nerad, ale musím se přidat do zástupu podvedených na bazos.cz . Inzerát iPhone 7 plus 128 GB, 7150 Kč i s poštou. Mailem jsem dostal i prodejní doklad z obchodu iWant (platba v hotovosti)+ jako “záruku” vyfocený občanský průkaz. Samozřejmě po provedené platbě komunikace přestala. Byla z adresy marie85@centrum.cz , Marie Oborná. Platba na účet 1000610356/3050, předtím “omylem” poslán ještě účet 8261100006/4000. Pokud už dojdete k tomu, že podvodník pošle OP či jiný doklad, prověřte zde: https://aplikace.mvcr.cz/neplatne-doklady/ . Já to udělal bohužel pozdě, doklad neplatný od 30.1.2019…. Zkušenost pro příště: na inzeráty neplatit předem ani za poštu, potkat… Číst vice »

Peter

Pozor, ďalší podvodník z bazoša, ale zrejme aj Hyperinzerce s 704139203, ale aj 735885939, 792471373, peniaze chce vopred, ale nič nepošle!
Neustále výmluvy, mení stále telefónne čísla!

Predáva akože modemy, mobily, odznaky, atď.

Používa e-mail napr. hokradred@yandex.com, niektoré z telefónov 735885939, 704139203, 792471373
Peniaze požaduje poslať do banky: 1716270019/3030, Airbank
Vydáva sa za Karel Krenk (alias v e-maily Jim Novak), Plátenická 550/23, Perštýn, 460 01 Liberec

Ak máte zlú skúsenosť s týmto človekom, ozvite sa mi prosím na fristat@centrum.sk za účelom spoločného postupu pri podaní trestného oznámenia a žaloby. Ďakujem

Terezie Troupová

Upozorňuji na osobu s e-mailem dana.torinova@seznam.cz a číslem účtu 3202919123/0800. Odpověděla na mojí poptávku, nechala si poslat zálohu 1500 Kč a od té doby nereaguje. Pokud máte někdo zkušenost, budu ráda, když se mi ozvete. Děkuji

Zdenička

Také mám nemilou zkušenost,dotyčná vystupuje jako lucie.novotna02@centrum.cz . Nechci,aby to zlodějům procházelo. Napište mi.

zdenicka

také nemilá zkušenost,stejný účet ,ale jiný email. Obrala o peníze a nereaguje .Múžete se spojit se mnou ?

Ladka

Nyní ten podvodník vystupuje pod jménem David -Dave Janáč. Naštěstí se nám to nezdálo a objevili jsme tuto diskuzi. Vše se shoduje, stejné maily jen má nový účet 8270360002/4000. Prodává Samsung Galaxy Note 10 aura glow za 14000 kč starý dva měsíce. Tak přátelé bacha na něho.

Dobrý den,tak já naletěla,David -Dave Janáč,zaplaceno 3200,kč a už nekomunikuje.Fotka s doklady,řidičákem i svá.I profil na fb je stejný jak foto.Tak asi napíši jeho přátelům a poptám se,jestli se mu něco nestalo,že jsme se dohodly na obchodě,já zaplatila a on neodeslal zboží.Tak jestli neví co s ním je.Jinak nevím co dělat.

michal

Ty vole co jsme to za národ zmrdů a zlodějů? Samej vychcanej krypl, lůza…Takovýhle příživnický pijavice, co takovýmhle způsobem okrádají lidi by neměli mít právo se vůbec pohybovat v naší společnosti. A nic se jim nestane? No, všeho do času…
Říká si Mácha Pavel, machapavel@post.cz, 606395590, c.u. 232415985/0600, jakože prodává ps4 pro kolem 6000,-, ale podle mě je to zase jen jeden z těch dalších podvodnických sráčů, který na tohle celý dojedou. Děkujeme serveru bazos.cz za podporu👍

Martin

asi jsem také naletěl, můžete poskytnout bližší info?

Zdravím, doplatil jsem na něho tentokrát vystupoval pod jménem Milan Vyskočil, číslo 722474594 a 608974031 č. účtu 123-0933210237/0100 email Milan18vyskocil@email.cz, podal jsem trestní oznámení, nikdy by mě nenapadlo že takovýhle zoufalci kseftujou i s ps4, jak se říká karma je zdarma!

Tom

Tak já naletěl dnes. Stejné číslo účtu. Ps4 pro. Říká si Standa 602850479

Dobrý den,také jsme naleteli,poslali jsme 4900kc,pan vystupoval pod jménem Standa,e-mail: novakastanislav@email.cz. C.u. 123-933210237/0100.
Můžete mi prosím poradit jak postupovat dále.
Dekuju

Také jsme naleteli,stejne číslo účtu,ale jiný e-mail.

Navrhuji hromadné trestní oznámení?

Marketa Sonerova

Dobrý den, upozorňuji na podvodníka s ukradenými doklady na jméno Rozálie Vojkůvková (občanka, řidičák, selfíčko s občankou, výpis účtu). Všechny tyto doklady vám pošle aby od vás vylákal vaše doklady a mohl je používat k dalším podvodům, případně aby si vzal půjčky na vaše jméno. Jedná se o nový trik mířený hlavně na prodejce. Tady je můj příběh. Prodávala jsem auto přes sbazar a tento podvodník se mi ozval, že má o auto zájem, ale bydlí v Německu (klasické dojemné příběhy podvodníků). Psal, že mi chce poslat zálohu a auto si zarezervovat, ale před tím ať mu pošlu kopii techničáku,… Číst vice »

Bara

Nemate nahodou nekdo zkusenost s prodavajici zde na bazos jmeno R telefon uvadi: +420 722 202 282 A mail pouziva patriciee35@seznam.cz
Prodava zde detske kocarky. Nevim zdali i neco jineho. Ale kocarky nekolik ruznych v rozmezi cca 1-2tydny.
Necha si zaslat penize, pak slibi, ze posle sledovaci cislo, ale uz se neozyva.
Ma ucet u FIO
Nenaletel jeste nekdo? Nebo budu rada za zkusenosti. Diky

Katarina

Dobrý den, byla jsem podvedena na inzerat kde jsem poptaval detsky kocar thule urban glide. Pani vystupovala pod jmenem Sikorova z Plzne udajne.
Nabidla kocarek za 6.000,-. Zaslali jsme penize na ucet 291494409/0300.
Pani zaslala klamlive foto a po zaslani penez nekomunikuje.
Ma jeste nekdo zkusenosti??
Tel. pani je: 728 453 370

Bara

Je mozne, ze se jedna o totoznou osobu🤔

Pavlína

Na tento účet jsem poslala 3000,- Kč, účet je na jméno Michal Irdza, jsou to podvodníci, byla jsem na PČR a jde to do společného řízení.

Pavlína

Paní měla tel. číslo 704 018 372, zřejmě používá více tel. čísel a také jmen, mně psala z emailu bcmariehlavkova@seznam.cz.

Barbora Srbecká

Podala jsem trestni oznameni. Pokud byl nekdo take podveden, prosim kontaktujte me na email:barasrb@gmail.com

Pavlos

Pozor další hajzl, říká si Marek měch tel 773255909.mail marek515.mg@gmail.com inzeroval starší dotyk.telefon dle dohody jsem mu poslal 560kč,a tím komunikace ustála.byl to účet 1960473002/5500.pokud je nás víc tak prosím o kontakt na Pavlos.13@email.cz

Petr Svoboda

Chci upozornit na podvodníka prodávajícího na Bazos.cz.
Jméno – Jiří Štěrba, email – jiristerba89@seznam.cz (zřejmě fiktivní), telefon 605361469.
Fiktivní ovšem určitě není bankovní účet na který jsem mu poslal peníze – 2354125053/0800
Po odeslaní částky nekomunikuje. Nabízené zboží (mobil Huawei) neposlal, částku mi na účet nevrátil.
Podávám na něj trestní oznámení.

Zdeněk

Díky tomu číslu účtu by nemělo být problém jej dohledat.

Jarka

Omlouvám se za mínus, klikla jsem omylem. V bance Vám jen tak nesdělí majitele účtu a v České spořitelně už vůbec ne. Pokud např. zašlete platbu omylem na jiný než zamýšlený účet, tak přes svoji banku požádáte banku příjemce o vrácení peněz. Pokud Vám je ale dobrovolně nevrátí, tak ani v tom případě Vám každá banka nesdělí údaje o majiteli, ČS možná ano, za nějaký poplatek, ale vymáhat si to pak musíte sám. Nevrátí-li dobrovolně, tak jedině na polici, resp. podat žalobu na vrácení neoprávněné platby, patrně by šlo o bezdůvodné obohacení. V případě, že Vás podvede, podáte trestní oznámení,… Číst vice »

Zdeněk

Ano, tak jsem to myslel. Podání trestního oznámení a policie by měla být schopná majitele účtu dohledat. Samozřejmě máte pravdu, že to ještě automaticky nemusí znamenat, že pán dostane peníze zpět. Nicméně přesto bych doporučoval to trestní oznámení podat.

Petr Svoboda

Trestní oznámení je podáno na PČR č.j.: KRPB-65658/ČJ-2018-060313. Pán si zřejmě neuvědomuje, že problémy s tím související dohledá na internetu kdokoli ještě za mnoho let. A kdykoli se to bude hodit, někdo to vytáhne proti němu. Nicméně zajímavé je chování serveru Bazos.cz. Zadal jsem inzerát s upozorněním na podvodníka (jméno, telefon, číslo bankovního účtu). A podpora z Bazos mi můj inzerát smazala s odůvodněním, že hodnocení uživatele je nutné psát do hodnocení, a ne do textu inzerátu. A to je právě to úsměvné, protože pokud uživatel zrovna neinzeruje, tak si jeho hodnocení nikdo nepřečte. Pominu-li že na Bazos.cz může dále… Číst vice »

Petr Svoboda

Děkuji paní Jarko za váš komentář. Výše škody je konkrétně 800,-Kč. Ale jde především o princip, tohle přece v právním státě není možné, nežijeme snad někde v rozvojové zemi. Stačí když PČR vyřeší mé oznámení jako přestupek (výše škody neni přes 5tis, tzn. na trestný čin). Další postup bude občansko právní soudní řízení, a to už bude pana podvodníka stát několik desítek tisíc navíc. Soud už si majitele účtu zjistit musí (pokud to neudělá PČR), a pak už jen vydá platební příkaz. Přibližně 20tis za právní služby + částka za podvod + úroky z prodlení. Tohle je pro právníka běžná… Číst vice »

Michaela

Dobrý den, zajímá mě.. mělo vaše podání TO nějaký efekt? Získal jste peníze zpět?
Předem děkuji za odpověď

Martina

Dobrý den, také mám špatnou zkušenost na bazoš.cz údajný pan David Bezdeda tel. 792 208 721 č.ú. 3094781023/0800. Po poslání peněz nekomunikuje a nic neposlal ani nevrátil peníze, podávám trestní oznámení. Kdo máte stejnou zkušenost, tak se připojte, pište na 724 405 658 Martina.

Petr Svoboda

Trestní oznámení určitě podejte. Nejjednodušší elektronicky na email na podatelnu PČR. Je to bezplátně, a navíc děláte správnou věc. V dnešní době elektronické archivace bude pánovi jistě docela nepříjemné když takovou záležitost za 20 let někdo vyšťourá. Pokud s tím oznámením na PČR nemáte chuť ztrácet příliš času, pošlu vám nějaký vzor. Dejte vědět.

jan

Dobrý den , prosím o zaslání vzoru…mám stejný problém. Jedná se o pána s tlf. 734419070.
Děkuji

Petr Svoboda

Podání trestního oznámení na PČR jde velmi jednodušše – i elektronicky na email (nejlépe místně příslušného oddělení). Pokud máte zájem o zaslání mého podání, napište sem prosím váš email. Petr Svoboda

Petr Svoboda

Zkusím sem vložit vzor podání na PČR: Police České republiky Adresa oddělení PČR e-mail:bo.oop.xxxxx.podatelna@pcr.cz (najdete na webu email místně příslušného oddělení PČR) Věc: Oznámení o podezření ze spáchání trestného činu Zaslal jsem dne …………….. na bankovní účet číslo ……………… platbu ……………,-Kč. Viz. přiložený výpis o převodu z mého bankovního účtu (příloha č.1) Částku jsem zaslal na uvedený účet jako platbu soukromé osobě za zboží nabízené na inzertním serveru Bazos.cz (inzerát č……………. ze dne ……………, příloha č.2). Prodávající vystupoval jako …………………, v inzerátu uvedl telefonní číslo ……………. (viz. příloha č.3). Prodávající mi zboží po zaplacení dohodnuté ceny neposlal, nekomunikuje, nereaguje na… Číst vice »

Igor

Zdravím, jak to dopadlo? Je to podvodník, že? Já mu poslal včera 3800 za pneu, a neodpovídal. Napsal jsem mu teď že podám trestní oznámení, pokud nepošle prachy zpět, ted napsal že gumy pošle, nebo prachy na účet, ale to je podle mě fligna. Dík za odpověď

Petr Svoboda

Mrzí mě, že jste stejnému podvodníkovi taky naletěl. Napište sem prosím jeho jméno, telefon a email – pomůže to ostatním. Vaše částka(3800,-Kč) je už docela velká, ale stále nedosahuje hranice trestného činu. Toho si je podvodník zřejmě vědom, ale částky se sčítají a jednoho dne na to dojede (jako všichni podvodníci). PČR nemá pravomoc zjistit majitele bankovního účtu, pokud se jedná o částku do 5tis Kč. Další postup bude právní cesta v občansko právním řízení, a to už bude pana podvodníka stát několik desítek tisíc navíc. Soud už si majitele účtu zjistit musí, a pak už jen vydá platební příkaz.… Číst vice »

Šárka

Bazoš je plný podvodníků….. teď čerstvá zkušenost louis.radka@ seznam.cz….prodava PlayStation 4 Pro, tel.: 721 461 015…..prezentuje se občankou, která není jeho!!!!! Vše nahlášeno na PCR

karel

Pozor na Bazos,maze inzeraty a nechava jen ty které potřebuje,kdyz jsem tam poslal recenzi na Bazos tak mi odepsal,ze musí projit kontrolou a pak ji
tam ani radsi nedal.Jsou lepsi inzerce.

Pavel

Podvodníci jsou na bazoši!! Postačí, když si chcete dát nějakou věc na TOP! Nejsou totiž schopní ani odpovědět, ale hlavní je, že si vzali prachy!!! nemá smysl už to dávat ani na TOP, protože ty lidi, kteří zodpovídají za Bazoš, Vám žádnou sms s kodem nezašlou!Už jsem byl takhle oklamaný 3 krát!! Po dlouhé době, mi poslali sms kody, ale když jsem si chtěl něco znovu TOPNnout, tak se mi vůbec nikdo neozval!! Takže peníze si vzali, ale kody nikde!!!!!!!!

Michaela

Dobrý den, mám nějakou šanci dostat své peníze zpět? Muze správce bazose nějak zatlačit na uzivatele Tomas, tel.c. 607548840, email jenikov52@gmail.com? Zaplatila jsem 1400 za Manducu, kterou stále nabízí v inzeratech, jako jiné věci a nereaguje, telefon tipa. Mám nějakou šanci?Bohuzel az pozde jsem si precetla spatny komentar na uzivatele. Děkuji.

Podvodnik na bazos.sk …predaval Playstation 4 Pro, po zaslani penazi svami este komunikoval ze to urcite poslal ale podacie cislo vam nechcel ani za svet napisat….pouzite telefonne cisla : +421917432748, +421944667365 …..email : anton.servis@centrum.sk
Pouziva Fio banku č.učtu (IBAN) : SK0483300000002801506297

Ak podviedol aj niekoho zvas kludne sa mi ozvite na email tomas.pirigyi@gmail.com, budem podavat trestne oznamenie

No name

C u. 1027299991/6100 email brezinovabar@seznam.cz, nabízela Boruvkove a Čokoládové heets do Iqosu, samozřejmě po poslání peněz ticho po pesine a přestala komunikovat.

Více zde: http://m.podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/podvedeni-zakaznici/

Marie

Nabizela kocarek mamince v nouzi a pozadovala za postovne tak jsem ji to poslala a pak prestala komunikovat nenaletely jste ji taky nekdo jeji jmeno je marie dunkova a email byl xatabyc 520 a nechala si to poslat na postu do biliny jinak by mela byt z teplic nemelo by ji to projit

Představte si ,že ze mě vylákala včera 3500 nechala si je poslat na poštu vše mě tedy stálo 3630Kč a mně zakoupenou věc neposlala, hlásil jsem to na policii telefonicky a dnes to sepíšu a zítra podám na ni žalobu za podvody přidejte se ke mně.

Petr Svoboda

Dovolím si sepsat několik zásad:
– jméno může prodejce uvádět jakékoliv, ale pokud nekoresponduje s jeho emailem – tak POZOR
– prodejci kteří používají email xtb, gamer, xman,matrix, …., atd. na Seznamu jsou pro mě nedůvěryhodní, (důvěryhodnější je třeba firemní email)
– vždy si ověřte prodávajícího přes telefon
– v případě jakékoli sebemenší pochybnosti obchod IHNED zrušte !!!
– špatná česká výslovnost a gramatické chyby VŽDY znamenají potenciální problém !!!
– zeptejte se na možnost osobního převzetí
– ověřte si před odesláním peněz jestli není prodejce vedený jako podvodník, zde nebo zde: https://podvodnici-na-bazos-cz-sk.webnode.cz/podvedeni-zakaznici/

František

Čerstvá zkušenost , Jistý Roman Kurecaj,si nechl poslat na dobírku satelitní přijímč, zásilku si nevyzvedl a na kontakt přes e-mail a telefon nereaguje. Zásilka se mi dnes vrací, jako nevyzvednutá. POZOR !!!! NIC MU NEPOSÍLEJTE A NIC OD NĚHO NEKUPUJTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! https://www.facebook.com/roman.kurecaj

Magdaléna

1027299991/6100 POZOR NA TOTO ČÍSLO ÚČTU
Z Bazose jsem si od brezinovabar@seznam.cz objednávala karton borůvkových heets po poslání penez na účet slečna přestala odpovídat na e-maily a telefon je nedostupná 799 524 512 !!!

Jonh

Pozor na tohoto podvodníka, prodává notebook zn. Toshiba a vybírá zálohu předem a nic vám nezašle.

Email: tomasnovota@email.cz
Tel: 605023990
Č. konta 2210826635/6210

Pokud jste se stali obětí tohoto podvodníka kontaktujte mě

Jonh

Pozor na tohoto podvodníka, prodává notebook zn. Toshiba a vybírá zálohu předem a nic vám nezašle.

Email: tomasnovota@email.cz
Tel: 605023990
Č. konta 2210826635/6210

Pokud jste se stali obětí tohoto podvodníka kontaktujte mě na email

Stanislav

1000377064/3050 taky podvodník

Jirka

Posilal jste mu penize? Chystam se tento tyden na policii

Žanda

Neposílejte peníze na č.u264958909 /0300 VS8001524076.. podvodníci .. objednána kuchyňka z IKEA s paní/pánem super komunikace do doby kdy jemu/ji byly připsány peníze na účet. Nedalo mi to a začala jsem se pídit a zjistila že je to známá firma. Bohužel. Jsem důvěřivá trubka a i když šlo ,, jen,, o 1600kč tak V pondělí řeším s bankou a na policii…

Simona

Všichny dej pozor podvodníci na email různé jméno.post.cz!!!!

Kristyna

3728400334/5500 ,castka 2000 Kc pryc za isofix maxi cosi-pani sama od sebe zavolala na inzerat ze ho ma poslala fotky,nechtela sem zaplatit predem ale ujistovala me do telefonu ze sme obe maminky a ze podvody nehrozi-poslala sem ,probehlo par emailu,hned druhy email ode me byl jestli uz to poslala kdyz sem ji poslala screening z banky,rikala ze ceka az penize dojdou na ucet-uz sem vedela ze je zle-bohuzel penize byli prevedeny hned..
Email nereaguje,mobil vypnuty- email:kamilka123@post.cz, pani Machackova,tel : +420 704 128 471.Nekdo stejna zkusenost?

Jan

Podvodník Jmeno: Petr +420774456699 číslo účtu 2800682651/2010 Adresa Terezin 99, 69614
Poslal jsem mu zálohu na účet že mi pošle xbox v den kdy ho měl posílat napsal že mi ho neprodá a že penize pošle zpět peníze jsem neviděl a bloknul si mě v telefonu.

Zdravím všechny a varuji před podvodníkem. Prodává momentálně iPhone 8 a Playstation 4 Pro. Na ten jsem mu naletěl já, konkrétně na polovinu ceny předem. Velice solidní a rychlé jednání (kopie OP, účtenka) do okamžiku zaplacení zálohy. V ten moment utnutá veškerá komunikace, přitom na kontakt z jiného e-mailu normálně reaguje. Je mi jasné že jde o mojí blbost a jsem s tím smířený, ale kdyby někdo narazil na stejného hajzlíka (hlavně číslo účtu jsem tu už někde zahlédl) a dáme společně do kupy škodu 5000,- Kč, klidně se ozvěte na společné TO, případně pokud běží, rád se přidám já.… Číst vice »

Dave

Zdravim, chlap s kontaktmi psptra@email.cz a mobilom 607486354 (cislo uz nedostupne, pri prvom kontakte normalne zodvihol) predavajuci komponenty na bazosi a sbazar je podvodnik, nastastie som mu zaslal len postovne vopred za na c. u.: 2001736684/2010 (FIO) inzerat s Ryzenom 3700x a preto neodporucam posielat nic dopredu, na maily uz nereaguje, co som stihol zaregistrovat, tak to boli nasledujuce (väcsina z nich je uz zmazana): Apple iPhone 7 Černý/Black 32GB, MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS 8GB , HyperX Fury Black 16 GB 3200 MHZ, AMD Ryzen 5 3600, Osmijádrový procesor AMD RYZEN 3700x, P.S.: Poznavacie znamenie inzeratu, najprv bol… Číst vice »

Dave

Uvedene misto vyzvednuti pri kazdom z jeho inzeratov je: Cheb !
Znenie jeho vsetkych inzeratov:
Nerezervuji, první kupující který se závazně vyjádří ram získá.
Osobně lze vyzvednout nebo prohlédnout v Chebu, po Chebu mohu kamkoliv zavézt. Pošta, PPL, zásilkovna apod. po platbě předem možná, dobírkou nic nezasílám.

J.Mráček

Mám teď trochu problém se zájemkyní o koupi,která chce ´´platit´´podivným způsobem.Také doručovací adresa není bydliště,ale zásilkovna. Viz.poslední mail.Po dřívější komunikaci v angličtině přešla na češtinu. Janet Micheal 1:43 (před 8 hodinami) Podívejte se sem, chci, abyste věděli, že platba již byla provedena a tyto peníze byly vloženy do péče vašeho bankovního účtu a nemohou být zrušeny ani vráceny mně bankou, protože každá platba byla provedena kupujícím kupujícímu. účet nemůže být vrácen zpět kupujícímu a peníze automaticky patří vám a budou uvolněny a plně připsány na váš účet, jakmile moje banka od vás obdrží podrobnosti o zásilce. Nicméně, jsem zaručit 100%… Číst vice »

Jirka H.

JSEM PODVODNÍK A RÁD BYCH SE VŠEM PŘEDSTAVIL Dobrý den všem motoristům. Rád bych se Všem představil. Jmenuji se: RICHARD WEDELL narozen 30.3.1989. bytem NEPOMUCKÁ753/163,ČERNICE,PLZEŇ. Jo abych nezapomněl to je adresa maminky JUDr. ale je na důchodě prosím neotravovat(není problém dám číslo na mobil vše za mě zaplatí případně ráda uvidí i exekutora) RÁD BYCH S VÁMI VYMĚNIL AUTO CO VY NA TO??? Teď mám například stříbrný VW EOS 2.0FSi SPZ 6H75534 které mám výměnou za jiné auto(měl jsem MB jen jsem u něj nějak neplatil povinné ručení a už po mě chtějí 8000tis z kanceláře pojistitelů za 5měsíců) bohužel… Číst vice »

Tereza

Dobrý den, pokud jste naletěli podvodníkům, kteří se vydávají za Ester Rotrovou a Kissovou tel. čísla 723 604 287 a 723 604 323, tak se mi ozvěte.. zítra jdu předávat případ policii.